L
W
Powierzchnia handlowo-usługowa - Siechnice
Powierzchnia
84.3 m2
Piętro
0

Powierzchnia handlowo-usługowa - Siechnice

Lokal
Wynajem
Eugeniusza Kwiatkowskiego, Siechnice
mapa
2 950 PLN
2 950 PLN
2 950 PLN
35 PLN
84.3 m2
2019
Wtórny
idealny
monitoring
handel-usługi
79/6453/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu powierzchni handlowo-usługowej w Siechnicach, w centrum hurtowo-detalicznym.


Ten rejon miasta jest prężnie rozwijającym się centrum przemysłowo-usługowym, które powstaje w doskonałej lokalizacji - 8 km od Wrocławia i autostrady A4, przy drodze krajowe nr 94, o dużym natężeniu ruchu. Obiekt jest jednym z filarów zagospodarowania obszaru, w skład, którego wejdą sklepy dyskontowe znanych i cenionych marek, restauracje i obiekty usługowe, a całość zostanie połączona wygodną infrastrukturą komunikacyjną. Różnorodność to jedna z cech i zalet inwestycji, która zwiększy atrakcyjność dla potencjalnego klienta. Wygodny dojazd wraz z obszernym parkingiem dla klientów centrum i miejscami do wyładunku. Bezpośredni zjazd na parking obiektu z mocno uczęszczanej drogi krajowej nr 94.

Lokale o powierzchniach użytkowych od 40 do 500 m2, pełniące funkcję biurową, handlową lub usługową. Bardzo duży wybór powierzchni, możliwości adaptacyjne pod każdą branżę. Sama hala jest bardzo ładnie wykończona, zadbana i czysta.

Lokal przedstawiany w poniższej ofercie jest w wielkości 84,3 m2 i znajduje się na parterze z witryną oraz wejściem od środka hali oraz z ulicy (od parkingu). Miejsca parkingowe znajdują się przy hali i są ogólnodostępne dla pracowników jak i klientów.


Cena najmu to 35 zł/m2 netto + opłaty eksploatacyjne 5 zł/m2 netto + koszty en. elektrycznej (rozliczane na podstawie licznika przypisanego do każdego lokalu)


Zapraszam na prezentację!

Wiktoria Rola
Tel.: 726 250 247
E-mail: w.rola@bielanieruchomosci.pl

Zdjęcia chronione prawami autorskimi.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 23321

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Wiktoria Rola

Ruska 2
50-079 Wrocław

2 950 PLN

To pole jest wymagane
phone
Facebook YouTube