Pośrednictwo w sprzedaży

Dlaczego warto?

Niejednokrotnie nasi klienci będąc błędnie przekonani o swoich możliwościach spaliło swoje oferty tracąc spore sumy na cenie transakcyjnej. W obawie przed zapłatą prowizji płacili nierzadko nawet od kilku do kilkudziesięciu procent wartości nieruchomości za swoje błędy. Jak to mówi przysłowie polskie „chytry dwa razy traci”.

Warto zauważyć, że na bardziej rozwiniętych rynkach np. w Wielkiej Brytanii, Danii, czy USA aż 90% nieruchomości jest obracanych za pomocą pośredników. Wynika to przede wszystkim z dojrzałości oraz świadomości jak skomplikowany jest to proces. Wujek Google, nie zawsze wie wszystko. To tak jakby nie brać prawnika i bronić się samemu w sądzie na podstawie informacji zaczerpniętych z internetu. Można, ale skuteczność jest znacznie mniejsza.

oszczędność czasu

oszczędność pieniędzy

bezpieczeństwo

wygoda

Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań. Świadczymy profesjonalną usługę, gdzie dbamy o cały proces. Odciąża to Właściciela od marketingu i wystawiania ogłoszeń, wielu telefonów (często tylko od samych pośredników), poświęcania czasu na prezentacje czy analizy dokumentów potrzebnych do transakcji. W ramach naszej usługi na życzenie klienta prowadzimy także negocjacje z zainteresowanymi ofertą, przygotowujemy umowę z zapisami zabezpieczającymi, sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy oraz na bieżąco przypominamy o wymaganej dokumentacji. Stawiamy na jakość naszej usługi, dlatego weryfikujemy potencjalnych klientów, a umowa z nimi zawierana chroni Właściciela od niepotrzebnych problemów. 

Poza własną bazą klientów współpracujemy z biurami z całego Wrocławia oraz jesteśmy zrzeszeni w systemie wymiany MLS – co podwyższa naszą skuteczność szybkości sprzedaży mieszkania do maksimum. Dbamy o cały proces od A do Z. Współpracujemy z prawnikami oraz notariuszami, żadne zawiłości prawne nie są dla nas przeszkodą.

Jak to wygląda w praktyce?

Umawiamy się z właścicielem na obejrzenie nieruchomości. Podpowiadamy jak uatrakcyjnić nieruchomość bezkosztowo lub niewielkim nakładem. Podczas takiego spotkania omawiamy zalety oraz możliwe kierunki promocji jakich klient oczekuje. Do tego dochodzi także sesja zdjęciowa oraz rzut nieruchomości. Mamy także możliwość pokazania okolicy z lotu ptaka, za pomocą drona. Oczywiście spisujemy także wszystkie parametry techniczne, by być przygotowanym na każde pytanie od klienta. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Na życzenie, za pisemnym potwierdzeniem, pobieramy klucze w celu dalszych prezentacji.

Na podstawie ustalonego planu marketingowego promujemy dodatkowo ogłoszenie na najważniejszych portalach. Również aktywnie działamy na Facebooku i wystawiamy ogłoszenia na grupach branżowych. Poza tym inwestujemy w płatne reklamy, by docierały one do większej ilości odbiorców. Jako fachowcy, korzystamy z wielu metod promocji, które są uzależnione od rodzaju nieruchomości i ustalonego planu marketingowego.

Na podstawie ustalonego planu marketingowego promujemy dodatkowo ogłoszenie na najważniejszych portalach. Również aktywnie działamy na Facebooku i wystawiamy ogłoszenia na grupach branżowych. Poza tym inwestujemy w płatne reklamy, by docierały one do większej ilości odbiorców. Jako fachowcy, korzystamy z wielu metod promocji, które są uzależnione od rodzaju nieruchomości i ustalonego planu marketingowego.

Jesteśmy dostępni 24h/dobę więc zainteresowani klienci niezależnie od swoich godzin pracy mogą liczyć na dostosowanie się pod ich harmonogram. Właściciel nie musi być na miejscu – od tego jesteśmy my. Ukazujemy wszystkie zalety nieruchomości pod kątem kupującego. Po każdej prezentacji raportujemy klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości i mamy po kilku klientów dziennie, wyróżnia nas doświadczenie w prowadzeniu z nimi negocjacji by uzyskać najlepsze możliwe warunki. Oczywiście ostateczną decyzję podejmuje Właściciel, a jeśli wszystko odpowiada to przystępujemy do projektu umowy przedwstępnej lub umawiamy ją u notariusza. Jest ona wysyłana do obu stron, a po naniesieniu uwag i następnie akceptacji przechodzimy do jej podpisania.

Po skompletowaniu wszystkich dokumentów dochodzimy do umowy końcowej podpisywanej zawsze u notariusza. Następnie udajemy się do mieszkania na spisanie protokołu i przekazujemy mieszkanie nowemu właścicielowi.

Oczywiście każda usługa może być dostosowana do preferencji klienta, wszystko jest kwestią naszych ustaleń. Powyżej przedstawiliśmy orientacyjne działania, ale jak wiadomo każdy klient jest inny potrzebuje bardziej lub mniej dostosowanych usług. Dla nas liczy się wspólny sukces.

Dodatkowo oferujemy Państwu pełen pakiet profesjonalnych usług przy sprzedaży Państwa nieruchomości takich jak:

Home Branding – (Zakładamy własną stronę internetową Państwa nieruchomości i kreujemy jej wyjątkowość)

Profesjonalne zdjęcia wykonywane przez fotografa, które obrabiane są przez sztab naszych grafików

Profesjonalny film z wnętrza nieruchomości wraz z obróbką

Zdjęcia i film z zewnątrz nieruchomości robione za pomocą profesjonalnego Drona wraz z obróbką

Prezentację zawierającą zdjęcia i filmy

Interaktywny rzut nieruchomości wraz z wymiarami i powierzchnią pomieszczeń

Porównanie

Porównaj