Pośrednictwo w wynajmie

Wynajem mieszkań to nasz konik. Świadczymy profesjonalną usługę, gdzie dbamy o cały proces. Odciąża to Właściciela od marketingu i wystawiania ogłoszeń, wielu telefonów (często tylko od samych pośredników) czy poświęcania czasu na prezentacje. W ramach naszej usługi na życzenie klienta prowadzimy także negocjacje z zainteresowanymi ofertą, przygotowujemy umowę z zapisami zabezpieczającymi oraz sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy. Stawiamy na jakość naszej usługi, dlatego weryfikujemy potencjalnych najemców, a umowa z nimi zawierana chroni Właściciela od niepotrzebnych problemów.


Poza własną bazą klientów współpracujemy z biurami z całego Wrocławia oraz jesteśmy zrzeszeni w systemie wymiany MLS – co podwyższa naszą skuteczność wynajmu do maksimum. Dbamy o cały proces od A do Z.

Jak to wygląda w praktyce?

Umawiamy się z właścicielem na obejrzenie nieruchomości. Podpowiadamy jak uatrakcyjnić nieruchomość bezkosztowo lub niewielkim nakładem. Podczas takiego spotkania omawiamy zalety oraz możliwe kierunki promocji jakich klient oczekuje. Do tego dochodzi także sesja zdjęciowa oraz rzut nieruchomości. Mamy także możliwość pokazania okolicy z lotu ptaka, za pomocą drona. Oczywiście spisujemy także wszystkie parametry techniczne, by być przygotowanym na każde pytanie od klienta. Na życzenie, za pisemnym potwierdzeniem, pobieramy klucze w celu dalszych prezentacji.

Po obróbce materiałów promocyjnych (zdjęcia, filmik, rzuty) tworzymy rzetelną ofertę i eksportujemy ją na ponad 20 portali ogłoszeniowych oraz do systemu wymiany ofert. Do tego obdzwaniamy naszą bazę klientów, którzy w ostatnim czasie byli zainteresowani podobnymi nieruchomościami.

Na podstawie ustalonego planu marketingowego promujemy dodatkowo ogłoszenie na najważniejszych portalach. Również aktywnie działamy na Facebooku i wystawiamy ogłoszenia na grupach branżowych. Poza tym inwestujemy w płatne reklamy, by docierały one do większej ilości odbiorców. Jako fachowcy, korzystamy z wielu metod promocji, które są uzależnione od rodzaju nieruchomości i ustalonego planu marketingowego.

Jesteśmy dostępni 24h/dobę więc zainteresowani klienci niezależnie od swoich godzin pracy mogą liczyć na dostosowanie się pod ich harmonogram. Właściciel nie musi być na miejscu – od tego jesteśmy my. Ukazujemy wszystkie zalety nieruchomości pod kątem najemcy. Po każdej prezentacji raportujemy klientów.

Specjalizujemy się w wynajmie nieruchomości i mamy po kilku klientów dziennie, wyróżnia nas doświadczenie w prowadzeniu z nimi negocjacji by uzyskać najlepsze możliwe warunki. Oczywiście ostateczną decyzję podejmuje Właściciel, a jeśli wszystko odpowiada to przystępujemy do projektu umowy. Jest on wysyłany do obu stron, a po naniesieniu uwag i następnie akceptacji przechodzimy do jej podpisania. Na sam koniec spisujemy jeszcze protokół zdawczo-odbiorczy.

Oczywiście każda usługa może być dostosowana do preferencji klienta, wszystko jest kwestią naszych ustaleń. Powyżej przedstawiliśmy orientacyjne działania, ale jak wiadomo każdy klient jest inny potrzebuje bardziej lub mniej dostosowanych usług. Dla nas liczy się wspólny sukces.

Dodatkowo oferujemy Państwu pełen pakiet profesjonalnych usług przy wynajmie Państwa nieruchomości takich jak:

Home Branding – (Zakładamy własną stronę internetową Państwa nieruchomości i kreujemy jej wyjątkowość)

Profesjonalne zdjęcia wykonywane przez fotografa, które obrabiane są przez sztab naszych grafików

Profesjonalny film z wnętrza nieruchomości wraz z obróbką

Zdjęcia i film z zewnątrz nieruchomości robione za pomocą profesjonalnego Drona wraz z obróbką

Prezentację zawierającą zdjęcia i filmy

Interaktywny rzut nieruchomości wraz z wymiarami i powierzchnią pomieszczeń

Poszukiwanie najemcy według wymagań klienta

Przygotowanie dokumentów potrzebnych do wynajmu nieruchomości

Organizacja i nadzór nad zawarciem umowy

Mieszkanie z ul.Bezpiecznej

sprzedana w 3 dni

Mieszkanie z ul. Rodzinnej

sprzedane w tydzień

Mieszkanie z ul. Sikorskiego

sprzedane w 2 tygodnie

Dom w Przesiece

sprzedany w miesiąc

Porównanie

Porównaj