OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ 

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia jaką jest Oporów

Dokładna lokalizacja oferowanego domu  to ulica Jutrzenki 77. 

Prezentowana nieruchomość do działka gruntu o powierzchni 499 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym wybudowanym w drugiej połowie lat 90 -tych o powierzchni zabudowy 152 m2. 

Nieruchomość z uwagi na jej stan, co na pewno zauważycie Państwo na zdjęciach, stwarza ogromne możliwości aranżacji i adaptacji zgodnie z wizją nowego właściciela. 

W tym kontekście warto nadmienić, iż został dla tej nieruchomości opracowany projekt. przebudowy oraz wydane zostało pozwolenie na w/w przebudowę, których celem jest  powiększenie  powierzchni

parteru o dodatkowe skrzydło jak i przede wszystkim unowocześnienie bryły budynku przez min. powiększenie powierzchni okien oraz wypłaszczenie dachu(przy okazji ewentualnej prezentacji

nieruchomości , istnieje możliwość zapoznania się ze szczegółami tych zmian, wgląd w rzuty , wizualizacje, kompleksowy projekt aranżacji wnętrz przygotowany przez jedną z najlepszych pracowni projektowych w Polsce,  etc.) 

Przedmiotowy budynek składa się dwóch kondygnacji naziemnych oraz z wychodzącej znacząco ponad poziom terenu piwnicy(okna) wraz z garażem dwustanowiskowym o powierzchni 38,5 m2.

Wspomniana piwnica z uwagi na swoją łączną powierzchnię(151 m2 z garażem ) oraz wysokość pomieszczeń(ok 2,4 m), wspomniane okna daje liczne dodatkowe możliwości aranżacyjne dodatkowych przestrzeni tak mieszkalnych(dodatkowe sypialnie, łazienka, toaleta) jak również relaksacyjnych takich jak siłownia, sala kinowa etc. 

Na powierzchnię parteru składają się w tej chwili dwie bardzo duże otwarte przestrzenie w obu skrzydłach domu o powierzchniach 38,8 m2 każda (wymiary 5,67 m x 6,86 m) , z których jedna ma wyjście na tarasach w zachodniej części działki , powierzchnię tej części domu uzupełnia przestrzeń w środkowej części tej  kondygnacji o powierzchni 35,4 m 2. Wysokość pomieszczeń na tej kondygnacji to 260 cm. 

Powierzchnia piętra w prezentowanym budynku jest w chwili obecnej właściwie powtórzeniem wcześniejszej kondygnacji przy czym z uwagi na usunięcie pierwotnych sufitów stwarza ona możliwość uzyskania wysokich przestrzeni lub stworzenia antresoli. 

W opisanym powyżej pozwoleniu na przebudowę założono usunięcie stropu między parterem a piętrem w efekcie czego uzyskano by imponującą swoją wysokością przestrzeń salonu( H 5-6m) .

Łączna powierzchnia wszystkich kondygnacji przedstawia się w tej chwili następująco :

Piwnica o powierzchni 151 m2 (w tym garaż dwu – stanowiskowy o pow. 38,5M 2) 

Parter o powierzchni 120 m2 

Piętro o powierzchni 120 m2 

Łącznie 391 m2

Powierzchnia części zielonych to ok 200 m2. 

Nieruchomość w obszarze występowania wszystkich sieci miejskich(gaz, prąd, woda, kanalizacja) 

Niezaprzeczalnym atutem przedmiotowej nieruchomości jest jej lokalizacja w dzielnicy Oporów, znanej ze swojego bezpieczeństwa, dużej ilości zielni, która  oddalona jest od ścisłego Centrum Wrocławia o ok 6,5 km. Możliwość szybkiego dojazdu do Centrum Wrocławia zapewnia Aleja Racławicka.

W bliskiej okolicy prezentowanej nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła podstawowa, restauracje i przede wszystkim Park Grabiszyński , który znajduje się w odległości ok 10 min na piechotę od przedmiotowej nieruchomości.

W bliskim sąsiedztwie przystanek autobusowy. 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon lub mail. 

Zapraszam na Prezentację 

Piotr Rosiek 

Kontakt:
Piotr Rosiek
tel: +48 607 500 477
piotr.rosiek@bielanieruchomosci.pl

Zdjęcia chronione prawami autorskimi ©.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 23321
Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych na najlepszych warunkach. Zapytaj agenta o szczegóły.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Oferent nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Porównanie

Porównaj
Piotr Rosiek
  • Piotr Rosiek